Saturday, 22 Σεπτέμβριος 2018
Γ' Εθνική: Όλο το πρόγραμμα του ομίλου Κρήτης - Πειραιά

Γ' Εθνική: Όλο το πρόγραμμα του ομίλου Κρήτης - Πειραιά

Στις εγκαταστάσεις της Ε.Π.Ο. στο Πάρκο Γουδή πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η κλήρωση των αγώνων της Γ' Εθνικής Κατηγορίας ποδοσφαίρου. 
Η πρώτη σέντρα θα γίνει στις 30/09 (ώρα έναρξης 16:00) και η τελευταία αγωνιστική έχει προγραμματιστεί στις 14/04. 

Στην πρεμιέρα  οι ομάδες της Κρήτης παίζουν μεταξύ τους! Ο ΠΟΑ θα πάει στην Παλαιόχωρα, ο Γιούχτας θα φιλοξενηθεί από τη Νεάπολη στη μάχη των νεοφώτιστων ενώ η Επισκοπή θα υποδεχτεί τον ΟΦΙ. Η μοναδική μάχη της 1ης αγωνιστικής μεταξύ Κρήτης-Πειραιά είναι η αναμέτρηση ΣΥΝΚΑ-Ιωνικός.

Το πρόγραμμα  στον 5ο Όμιλο της Γ' Εθνικής είναι:


1η-14η Αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΡΕΠΟ 
ΝΕΑΠΟΛΗ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΥΝΚΑ 
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΟΦΙ 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΠΟΑ 

2η-15η Αγωνιστική

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΕΑΠΟΛΗ 
ΡΕΠΟ ΕΘΝΙΚΟΣ 
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 
ΣΥΝΚΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 
ΟΦΙ ΠΟΑ 

3η-16η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΠΟ 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 
ΠΟΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΟΦΙ ΣΥΝΚΑ 

4η-17η Αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
ΝΕΑΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ 
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 
ΡΕΠΟ ΠΟΑ 
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΟΦΙ 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΚΑ 

5η-18η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΕΘΝΙΚΟΣ 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 
ΠΟΑ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 
ΟΦΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 
ΣΥΝΚΑ ΡΕΠΟ 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 

6η-19η Αγωνιστική

ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΟΑ 
ΝΕΑΠΟΛΗ ΟΦΙ 
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΥΝΚΑ 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΡΕΠΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 

7η-20η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 
ΠΟΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 
ΟΦΙ ΙΩΝΙΚΟΣ 
ΣΥΝΚΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΑΠΟΛΗ 
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 
ΡΕΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 

8η-21η Αγωνιστική

ΠΟΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΟΦΙ 
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΣΥΝΚΑ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 
ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΠΟ 
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 

9η-22η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΦΙ 
ΣΥΝΚΑ ΠΟΑ 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 
ΡΕΠΟ ΙΩΝΙΚΟΣ 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΕΘΝΙΚΟΣ 
ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 

10η-23η Αγωνιστική

ΣΥΝΚΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
ΟΦΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΠΟΑ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΡΕΠΟ 
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 

11η-24η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΣΥΝΚΑ 
ΡΕΠΟ ΟΦΙ 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΟΑ 
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 
ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 

12η-25η Αγωνιστική

ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΡΕΠΟ 
ΣΥΝΚΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 
ΟΦΙ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ 
ΠΟΑ ΝΕΑΠΟΛΗ 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΕΘΝΙΚΟΣ 
ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΙΩΝΙΚΟΣ 

13η-26η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΡΕΠΟ 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 
ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΥΝΚΑ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΙ 
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΟΑ 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 


ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ